Hakkımızda


Bizim Doğal Süt, doğal ve sağlıklı ürünleri değerli müşterilerimize ulaştırmayı amaçlar. Bizim Doğal Süt çalışanları ve üreticisi olarak bölgesinde gelişmeyi ve müşterilerine hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Kurallara uygun, kendini her gün geliştiren bir şirket olmaktır. Misyonumuz müşterilerimize uygun fiyatlı ürünler sunarken aynı zamanda ürün kalitemizi de yüksek tutmaktır. Önceliğimiz müşterilerimizdir. İhtiyaçlara önem veren, müşteri memnuniyetini sağlayan bir firmayız. Faaliyet gösterdiğimiz alanda çok çalışıp müşterimize en iyiyi sunmak olmazsa olmazımızdır.

MERAK ETTİKLERİNİZ & SIK SORULAN SORULAR

Sütünüz pastörize süt mü?

Hayır, hiçbir işlem görmemiş günlük süt dür. Çiftlikten çıktığı gibi müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Çiftlikten müşteriye ulaşana kadar bozulmuyor mu?

Sağım yapıldıktan sonra sütler önce soğutuculu kazanlarda soğutuluyor, sonra paketlenip servise çıkıyor. Müşteriye ulaşana kadar straforlu kutularda ve soğutuculu araçlarla sütün soğukluğunu muhafaza ederek sütümüzü bozulmadan müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Bölgeler için belli bir gün ya da sipariş için bir limit var mı?

Hayır, yalnız 3 litre için ya da yalnız 10 yumurta için kapınıza kadar getiriyoruz. Her bölgede aracımız ve günlük siparişler veren müşterilerimiz olduğu için yalnız size gelmemiş oluyoruz. O yüzden hiçbir limit ve gün kısıtlaması yapmıyoruz.

Sütünüzü nereden getiriyorsun?

Trakya’dan getiriyoruz.

Yumurtalarınız nereden geliyor?

Tavuk Çiftliğimizin adresi : Akçat Köyü Yaylacık Mevkii Bütünay Sk. No: 1 Karamürsel 41500 Kocaeli Her zaman çiftliğimizi ziyaret edebilir yumurtalarınızı buradan da alabilirsiniz.

Hakiki köy yumurtası mı? Organik yumurta mı?

Tavuklarımız serbest gezen, doğal ortamda eşelenerek beslenen ve ek olarak yalnızca doğal yemler verilerek beslenen tavuklardır. O yüzden yumurtalarımız hakiki köy yumurtasıdır. Organik yumurtadır.


Bu kategoride ürün bulunamadı.